وقتی یه تصمیمی میگیرم تا یه چند ساعت اولشو اون کاری که نباید بکنم رو میکنم بعد میرم تو ترک کردنش ( البته بستگی به اون تصمیم داره )

دیروز تصمیم گرفتم از دنیای زرد یکم فاصله بگیرم و منی که اصن رپ گوش نمیدم و ۹۰ درصد پلی لیستم اهنگ های قربانی و شجریان و امثالهمه تمام مسیر خونه سمانه رو رپ و اهنگای بی معنی و مزخرف گوش کردم و چشامو بسته بودم و داشتم فقط به معنی های نداشته شون فکر میکردم اینطوری بگم که با معنی ترینش به نظرم مسافرِ یاس بود و این وجه اعتراضی توی رپ واقعا قابل تامله 

+ دختره تو مترو ساعت هفت و چهل و شش دقیقه داره راجع به بازی نساجی حرف میزنه :||| باورم نمیشه یه دختر توی این ساعت صبح انقدر خوب بتونه بازی نساجی رو تحلیل کنه ! 

+ امروز هم به لطف ایزد منان دیر میرسم 

+ داشتم به این فکر میکردم که اون پسره که اوج گرما هم پلیور میپوشه میاد دانشگاه و یقه شو تا بالا میبنده و همیشه هم یه کیف کوچیک با سر رسید دستشه ( چهره شو نمیتونم توصیف کنم چون به اندازه ای که تنونم چهره ادما رو از سه چهار متریم تشخیص بدم چشام ضعیف هست و در حالت عادی هم عینک نمیزنم و درنتیجه طبیعیه که قیافشو دقیق ندونم ) و سر کلاس رکوفیان میاد خلاصه که میتونه رپر خوبی بشه بگم برات انقدر تند حرف میزنه که فقط کلمه اول و اخر حرفاشو متوجه میشم :|

+ سارا میگه خب چرا عینکت رو نمیزنی میگم چون علاوه بر اینکه از عینک خوشم نمیاد قیافه ادما اونقدرا برام مهم نیست که بخوام تشخیصشون بدم اونایبم که واسم مهمن فاصله شون باهام کمه :) وی نیز دچار این مشکل است منتها میگوید نمیدونم چی شده که قیافه ادما واسم مهم شده ! 

+ خدا چهل دقیقه دیرتر نرسم دیگه باشه ؟

+ دهان صاف کن ترین درد : کلیه درد است و بس :| هرسال اخرای ماه رمضون به این درد دچار میشدم الان ماه رمضون نشده :|

+ اخ یادم باشه یه بحث مفصلی هست که باید راجع بهش بنویسم . ر.ک : نیکو ، لیبل ، دانشگاه 

+ بهترین اتفاق وقتایی که علیرضا میره ماموریت و میرم خونه سمانه پیشش میمونم اینه که تا نصف شب میشینیم با هم به حرف زدن و حال دوتامون خوب میشه عملا کار خاصی نمیکنیم فقط حرف میزنین و حرف و حرف :)) و هر سری که میرم میگه خدا خیرت بده میای اینجا بچه ها خیلی ذوق میکنن :* مارا بس است .

+ و کلام اخر : روز جهانی عجب ابرو ریزی شد و خدا ازشون نگذره :| ینی اکسپلور رو باز میکنی یا علیخانیه یا دانشکده علوم اج ینی یه سریام منتظرن تا یه کلیپ رو به شیوه ها و تیتر های مختلف پخش کنن و . خاک !

خدا عاقبتمونو بخیر کنه

رسیدم :))

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کمی دیرتر دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم سیمای فرشتگان قیمت، نرخ و هزینه کلاس های تدریس خصوصی پاورپوینت فصل ۱ حسابداری مدیریت استراتژیک دکتر نمازی Anna دانلود رایگان نمونه سوالات سنگ کاری درجه 3 حفاظ دیوار Elijah