وقتی شوهر کنم عمرا عکس شوهرمو همه جا بذارم :|||| ( منظورم کاملا با اینستاست ! ) 

+ دختره ( یکی از دوستای قدیمیم ) از وقتی ازدواج کرده نان استاپ عکس شوهرش یا استوریه یا پست ! 

بابا حاجی ! چرا اخه ؟

ازدواج کردی باشه اوکی ، شوهرت خوش قیافه ست بازم باشه اوکی یه پست دو پست نه دیگ انقدر . به خاطر خودتون میگم ! 

بعد جالبیش اینه که پیجش پرایوته و عکس شوهرشو تنها میذاره . بعد از اون ور خواهرش بدتر :| یه مدت استوری هرشبش این بود که ما و داداش محسن ( شوهر خواهرش ) فلان جا ، ما و داداش محسن شرط بستیم هر کی ببازه بستی و اون ما رو بستنی دعوت کرد . :||| بابا بکش بیرون

بعد یه مدت میوتش کردم . در نگاه اول میگی حسود حسود ! ولی نه واقعا حسادت نبود ! دلیلی بر حسادت نداشتم والا مام با شوهر خواهرمون خانوادگی خیلی جاها میریم ولی گند استوری رو درنمیاریم :||||

کلا با اینایی که جز به جز زندگیشونو استوری میکنن مشکل دارم :| حالا این بیچاره یهو اومد جلو ذهنم و ترکش هام خورد بهش 

+ خلاصه که

مثل دیگران نباشیم :|

انقدر شوهرمون رو استوری و پست نکنیم :|

خب ؟

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اموزش ربات سازی و برنامه های کاربردی تـــکـــســـــرمــــــن نوین سازه خبر چین چاربلاگ چورس روستای تاریخی و گردشگری دياگ|انژکتورشور|بالانس|لاستيک درار|جک|نيتروژن|ساکشن روغن بیست و یکیا